Tlf: 69 35 12 12 - Fax: 69 35 12 11 - post@roarstang.no


Hovedkontor

Roar Stang Kjøtt AS
Roald Amundsenvei 188, 1658 Torp (Østfold)

Daglig leder: Paal Stang
Mob.: +47 918 07 770 // Dir.tlf.: +47 69 35 12 12 // Tlf.: +47 69 35 12 10 // Fax: +47 69 35 12 11 // E-post: post@roarstang.no

Salgssjef: Finn-Egil Borge Hansen
Mob.: +47 901 70 689 // E-post: finn-egil@roarstang.no

 

Akershus Vest, Søndre Buskerud, Vestfold, Telemark og Agder

AB-Service Storhusholdning
Orrmyrveien 4, 3475 Sætre

 

Hedmark, Oppland og Nordre Akershus

Olstad Agentur AS
Skansevegen 5, 2380 Brumunddal
Postboks 386, 2381 Brumunddal

Tlf: +47 419 16 100 // E-post: post@olstadagentur.no

Salgsagent Kent Inge Jørgensen
Mob: +47 419 16 106
E-post: kent@olstadagentur.no

 

Oppland, Buskerud og deler av Hedmark

Salgsagent Alf Underdal
2918 Ulnes

Mob.: +47 908 71 753
E-post: aunderda@online.no

 

Sogn og Fjordane, Rogaland og Hordaland

HL Salg DA
Postboks 435 Nesttun
5853 Bergen

Torkil Hansen
Mob.: +47 995 71 115
E-post: torkil.hansen@hlsalg.no

Inge Larsen
Mob.: +47 406 10 520
E-post: inge.larsen@hlsalg.no

Stefan Wold
Mob.: +47 953 67 126
E-post: stefan.wold@hlsalg.no

Monica Eide
Mob.: +47 952 05 611
E-post: monica.eide@hlsalg.no

 

 

Møre og Romsdal, Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag og deler av Nordland

Midtnorsk Storkjøkken AS
Persløkkvegen 14
7026 Trondheim

Roger Byberg
Mob.: +47 982 35 889
E-post: roger@matfokus.no

Rune Opdal
Mob.: +47 922 323 66
E-post: rune@matfokus.no

Knut Ståle Skogstad
Mob: +47 994 40 924
E-post: knut.stale@matfokus.no

 

Finnmark, Troms og Nordland

Foodtek Nord Norge AS
Laukslett 26
9020 Tromsdalen

Jan-Toralf Richardsen
Mob.: +47 915 76 261
E-post: jantoralf@foodtek.no

Liv Erna Amundsen
Mob.: +47 482 87 951
E-post: liv@foodtek.no

Bjørn Stefan Holmstrøm
Mob.: +47 476 26 865
E-post: bjorn@foodtek.no