Tlf: 69 35 12 12 - Fax: 69 35 12 11 - post@roarstang.no

Hovedkontor

Roar Stang Kjøtt AS
Torvstikkeren 16, 1640 Råde (Østfold)

Daglig leder: Paal Stang
Mob.: +47 918 07 770 // Dir.tlf.: +47 69 35 12 12 // Tlf.: +47 69 35 12 10 // Fax: +47 69 35 12 11 // E-post: post@roarstang.no

Salgssjef: Finn-Egil Borge Hansen
Mob.: +47 901 70 689 // E-post: finn-egil@roarstang.no

 

Akershus Vest, Søndre Buskerud, Vestfold og Telemark

Salgssjef: Finn-Egil Borge Hansen
Mob.: +47 901 70 689 // E-post: finn-egil@roarstang.no

Hedmark, Oppland og Nordre Akershus

Olstad Agentur AS
Skansevegen 5, 2380 Brumunddal
Postboks 386, 2381 Brumunddal

Tlf: +47 419 16 100 // E-post: post@olstadagentur.no

Salgsagent Kent Inge Jørgensen
Mob: +47 419 16 106
E-post: kent@olstadagentur.no

 

Oppland, Buskerud og deler av Hedmark

Salgsagent Laila Pedersen

Mob.: +47 977 20 264
E-post: laila@olstadagentur.no

 

Sogn og Fjordane, Rogaland Hordaland og Øst/Vest Agder

HL Salg DA
Postboks 435 Nesttun
5853 Bergen

Torkil Hansen
Mob.: +47 995 71 115
E-post: torkil.hansen@hlsalg.no

Inge Larsen
Mob.: +47 406 10 520
E-post: inge.larsen@hlsalg.no

Stefan Wold
Mob.: +47 953 67 126
E-post: stefan.wold@hlsalg.no

Trond Berge
Mob.: +47 472 67 333
E-post: trond.berge@hlsalg.no

 

Møre og Romsdal, Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag og deler av Nordland

HL Salg DA
Postboks 435 Nesttun
5853 Bergen

Torkil Hansen
Mob.: +47 995 71 115
E-post: torkil.hansen@hlsalg.no

Rune Opdal
Mob.: +47 922 323 66
E-post: rune.opdal@hlsalg.no

 

Finnmark, Troms og Nordland

Foodtek Nord Norge AS
Laukslett 26
9020 Tromsdalen

Jan-Toralf Richardsen
Mob.: +47 915 76 261
E-post: jantoralf@foodtek.no

Liv Erna Amundsen
Mob.: +47 482 87 951
E-post: liv@foodtek.no

Bjørn Stefan Holmstrøm
Mob.: +47 476 26 865
E-post: bjorn@foodtek.no

Maria Olufsen
Mob.: +47 454 43 189
E-post: maria@foodtek.no